Пам'ятник з барельєфом ангела і плетеною надгробкою. Івано-Франківськ

габбро плита на памятник с портретом верхняя часть памятника
Збірка пам'ятника "насухо", підготовлена для замовника на нашому підприємстві

габбро плита на памятник с портретом

Пам'ятники з барельєфом стали одним із найбільш популярних моделей гранітних монументів з початку сезону 2014 року. Запропоновані на нашому старому сайті www.kamenotes.com.ua види пам'ятників з барельєфом ангела, Ісуса, лебедя та ін. вмить стали замовляти з усих куточків України. От і цього разу на цю пропозицію відгукнулась замовниця з Івано-Франківська. Однак, з телефонної розмови було зрозуміло, що нижня частина тієї моделі, що була на сайті, замовника не влаштовувала, тому зустріч з клієнтом було призначено в Коростишеві. Потрібно було уточнити всі деталі пам'ятника та все ж таки вибрати вигляд його нижньої частини. Однак розміри всіх деталей дещо змінили, виходячи зі складу самої композиції. Про це піде мова нижче...


Ескізи пам'ятника (частини, з яких робилась вся композиція)

Взагалі в нас на фірмі вже було заготовлено три такі роботи з барельєфом ангела. Дві з них було доставлено замовникам з Києва. Залишилась одна розмірами 150*70*12 см. Тому багато часу для виготовлення верхньої частини пам'ятника не знадобилося. Було потрібно лише зробити художнє оформлення за бажанням замовниці, а саме: за основу взяти портрет чоловіка з маленької фотографії, але зробити людину дещо старшою, ніж вона є на тому фото, а зачіску взяти з іншої фотографії. Окрім цього, потрібно замінити одежу - одягти білу сорочку (верхній комірець розстігнутий) без краватки ("гастука"). Також під портретом повинні були бути букви рублені на пам'ятнику.

Верхня частина стели з висіченим ангелом

Верхня частина стели з висіченим ангелом

Нижня частина стели з рубленими буквами

Нижня частина стели з рубленими буквами

Тумба під стелою стандартної форми. Однак, щоб виготовити надгробну плиту, потрібно було прикласти великих зусиль не тільки для того, щоб вирізати необхідну деталь таких ведиких розмірів - 150*80*15 см - але в основному - щоб вирізати всі необхідні в ній елементи. Чого тільки коштує виконати в плиті такої товщини внутрішній виріз для квітів! Далі на верхній лицьовій частині надгробної плити вручну майстрами нарізалися хвильки по раніше розміченим областям.

Початок роботи над вирізкою надгробної плити

Початок роботи над вирізкою надгробної плити

Процес поліровки гранітної надгробної плити в формі плетеної лози

Деякі з хвиль залишилися неполіровані, після чого бучардувалися спеціально призначеним для цього інструментом. В результаті ми отримали білизну граніту на цих хвилях, що в загальному плані дало нам чорно-білу палітру на надгробці.

надгробна плита з граніту для пам'ятника

Готова надгробна плита з граніту для пам'ятника

Для того, щоб замовнику не довелося їхати за далекої відстані до нас приймати виріб, ми завжди робимо суху збірку пам'ятника в нас на виробництві.